Zaznacz stronę

Szablony Prawne

Bardzo łatwe w użyciu, dostosowane do branży oraz kosztują ułamek pracy jeden na jeden z prawnikiem. Jak to działa? To super proste.

 

Krok 1: ZAKUP

Wybierz szablon, wypełnij formularz zakupu i zapłać.

Krok 2: POBIERZ

Odbierz maila z linkiem i pobierz zakupiony materiał.

Krok 3: WYPEŁNIJ

Dzięki wskazówkom uzupełnij szablon i działaj legalnie.

01

Sprzedaż i biznes online

Wiesz, że Twoja firma powinna być teraz online, ale masz alergię na wszystkie rzeczy związane z prawem, przepisami i formalnościami. Szablony i dokumenty mogą temu zaradzić i ułatwić sprzedaż w Internecie.

 

02

Ochrona danych osobowych

03

Rozwijaj listę e-mail

Skorzystaj z materiałów i szablonów, które pomogą w rozwoju listy e-mailowej, sprawią, że zaczniesz przyciągać właściwe osoby oraz będziesz dostarczać wartościowe treści z Twojej branży.

04

Zabezpiecz prawnie stronę internetową

Dokumenty znajdujące się na Twojej stronie określają zasady gry obowiązujące każdego, kto odwiedza Twoją witrynę. Podobnie jak w sporcie, zasady mają zapobiegać kontuzjom i sytuacjom, kiedy ktoś naruszy Twoje prawa.

06

Solidne umowy dla Twoich usług

 

06

Pakiety i materiały indywidualne

07

Prawa autorskie w biznesie

Cena: 47,00 zł

Cena: 47,00 zł

Gotowy ruszyć z biznesem?

Potrzebujesz wskazówek? Wiemy, że kwestie prawne mogą być przytłaczające, więc jeśli nie masz pewności, jaki wzór kupić, nie bój się! Po prostu skontaktuj się z nami i zadaj nam pytanie. Podpowiemy Ci na co zwrócić uwagę, abyś mógł kupić najlepszy dla siebie szablon.