LEGALNY BIZNES

Konsultacja prawna

Wsparcie prawne bez wychodzenia z domu lub biura? Czemu nie? Konsultacja telefoniczna to 1- godzinna rozmowa telefoniczna, w czasie której omówimy zagadnienia prawne. Podczas rozmowy przedstawię Ci możliwe rozwiązania problemu prawnego przed jakim stanąłeś. Jeżeli masz pytania związane z usługą – pisz śmiało!

 

 

Przed jakim problemem stajesz?

Chcę ruszyć ze sprzedażą online i potrzebuję regulamin oraz politykę prywatności.

Chcę zacząć prowadzić newsletter ale nie wiem, jak pozyskiwać subskrybentów zgodnie z przepisami.

Potrzebuję dokumentację RODO na swój blog, sklep internetowy, do swojej firmy, ale nie wiem, od czego zacząć.

Prowadzę sklep internetowy, ale nie wiem, czy mam poprawny regulamin, potrzebuję sprawdzenia jego zapisów oraz uaktualnienia.

Chcę w końcu ruszyć z realizacją pomysłu na biznes, który za mną chodzi, ale nie wiem, czy spełniam kryteria dla działalności nierejestrowanej.

Mam problem z zakresu prawa pracy (z pracodawcą/pracownikiem) i potrzebuję konsultacji z prawnikiem, jakie kroki powinienem podjąć.

Zobacz, jak możesz otrzymać konsultację prawną nie wychodząc z domu lub biura.

KROK 1: Czas na wsparcie prawne.

 

Wiesz, że potrzebujesz odpowiedzi na palące pytania prawne, ale dokąd się zwracasz? Przeszukujesz internet, piszesz na grupach na Facebooku z prośbą o pomoc i zbierasz bardzo sprzeczne i mylące porady. Znamy stres, na który napotykają przedsiębiorcy, gdy zdadzą sobie sprawę, że nie wiedzą, jak legalnie prowadzić biznes.

Dlatego czas na decyzję.

Skorzystaj z konsultacji prawnej. Dajemy gwarancję, że jeśli do ustalonego terminu konsultacji zrezygnujesz – zwracamy pieniądze.

 

KROK 2: Ustalamy dogodny termin

 

Po dokonaniu zakupu dostajesz na maila fakturę VAT potwierdzającą dokonanie zakupu usługi. Ustalamy także termin konsultacji dogodny zarówno dla Ciebie jak i dla Nas. Jeśli masz pytania związane z zagadnieniem objętym konsultacją albo dokumenty niezbędne dla prawidłowej analizy sprawy koniecznie daj nam o tym znać!

O tym wszystkim informujemy Ciebie mailowo. Wysyłamy także do Ciebie fakturę VAT potwierdzająca dokonanie zakupu usługi.

 

KROK 3: To już dzisiaj!

 

O umówionym terminie i godzinie zdzwaniamy się telefonicznie. Jeśli wolisz możemy ustalić rozmowę przez Massengera (lub telerozmowę) albo Skype’a.

Konsultacja to 1- godzinna rozmowa telefoniczna, w czasie której omówimy zagadnienia prawne, którego dotyczy usługa.

 

KROK 4: Podsumowanie konsultacji

 

Cieszę się, że mogliśmy pomóc Tobie i Twojej firmie.

W terminie do 3 dni roboczych otrzymasz listę kontrolną podsumowującą konsultację.

Masz pytania?

Chcesz ruszyć z biznesem online, ale nie wiesz od czego zacząć?