Zacznij rozwijać swój biznes online już dzisiaj i to za DARMO!

Lubię dzielić się wiedzą o legalnym prowadzeniu biznesu online oraz inspirować do sięgania dalej i wyżej, dlatego stworzyłam te materiały, aby były dla Ciebie pomocą w wyruszeniu w drogę.

Wybierz kategorię, która Ciebie opisuje:

Chcę mieć pewność co do zawieranych umów

Poczuj się bezpiecznie, korzystając z naszej listy niezbędnych postanowień umownych i skup się na prowadzeniu kreatywnego biznesu.

.

Chcę prowadzić legalny i ekspercki blog

Marzysz o blogu lub już go prowadzisz, ale nie wiesz, czy robisz to zgodnie z przepisami? Coś tam już czytałeś, ale nadal masz wątpliwości, co do legalnego tworzenia treści, korzystania ze zdjęć, czy przetwarzania danych czytelników. Poznaj tajniki legalnego blogowania.

.

 

CHECKLISTA

Zmiany w regulaminach 2021

Pobierz bezpłatny materiał i poznaj listę najważniejszych zmian dla branży e-commerce oraz firm zawierających umowy przez Internet, zwłaszcza jeśli Twoimi klientami są osoby prowadzące jednoosobową działalność.

WORKBOOK

Chcę ruszyć z biznesem online

Dobrze jest mieć marzenia, ale jeszcze lepiej wiedzieć z jakiego etapu się startuje i czy te marzenia są realne do urzeczywistnienia. Pobierz ebook i zacznij stawiać pierwsze kroki, które pomogą Ci w zaplanowaniu biznesu online.