Zacznij Biznes Online w 30 dni

 

Jeśli chcesz zbudować biznes online, który pozwoli Ci żyć stylem życia, o jakim marzysz, ALE nie masz pojęcia, od czego zacząć lub zwlekasz odkładając ten moment na nieokreśloną przyszłość, to ten materiał został stworzony dla Ciebie.

NAJWYŻSZY CZAS RUSZYĆ Z MIEJSCA.

BIZNES ONLINE W 30 DNI 

To kwintesencja wiedzy i doświadczenia na temat strategicznego i legalnego budowania biznesu online ułożona w krótkie i praktyczne informacje podzielone na 30 dni.

DZIĘKI TEMU MATERIAŁOWI

zaplanujesz przejście od marzeń do realizacji planów, od punktu A do Z, co pozwoli Ci osiągnąć cel bez poczucia przytłoczenia

dowiesz się, jak zapewnić legalność stronie internetowej i sprzedaży online oraz otrzymasz inne wskazówki od prawnika

dostaniesz do ręki praktyczne porady ze strategii marki, zanim wyruszysz w świat ze swoją ofertą

będziesz mogła realizować swoje plany we własnym tempie, bez biegania od zadania do zadania jak chomik w kołowrotku

Gdzie chcesz być za 30 dni?

Nadal rozmyślać, jakby to było wspaniale, gdyby… czy wyruszyć już dzisiaj w podróż.

FREE WORKBOOK

PIERWSZE KROKI, KTÓRE PRZYBLIŻĄ CIEBIE DO BIZNESU ONLINE

30 kroków, które wykonasz przez kolejne 30 dni będą jak kamienie milowe w Twojej drodze do realizacji marzeń o biznesie online. Czy nie brzmi to wspaniale?

Już nie będziesz traciła czasu na zastanawianie się co należy zrobić, jak sprzedawać zgodnie z przepisami. Nie będziesz się czuła zniechęcona ogromem rzeczy, które trzeba przemyśleć, przygotować i opracować. Podzielenie zadań na mniejsze etapy pozwoli Ci dzień po dniu, krok po kroku realizować plan, bez poczucia przytłoczenia. Strategicznie i legalnie zaplanujesz swój biznes online.

Gotowa zacząć realizować marzenia? Mam nadzieję, że tak! WYPEŁNIJ FORMULARZ I POBIERZ BEZPŁATNY MATERIAŁ 📝🎉

.

Nazywam się Małgorzata Moczulska.

Prowadzę kancelarię i blog Bliżej Prawa oraz jestem autorką Legalnych Szablonów Prawnych, które wspierają codzienną pracę małych biznesów.

Wiem, że ogarnięcie kwestii prawnych w biznesie online może wydawać się przytłaczające.

Jednak brak zadbania o prawidłowe zaplanowanie działać powoduje, że czujesz się jak chomik w kołowrotku. Biegasz od zadania do zadania nie widząc w tym celu, aż w końcu czujesz się wypalona i sfrustrowana, a miało być tak pięknie, prawda? Dlatego stworzyłam ten materiał specjalnie dla Ciebie. Zawarłam w nim najważniejsze informacje podane w krótkiej formie.

~ do zobaczenia w Twojej skrzynce mailowej, Małgorzata Moczulska