Zaznacz stronę

KONTAKT

Szukasz idealnego produktu?

E-mail: info@blizejprawa.com

 

Jeżeli masz problemy z pobraniem zakupionego produktu lub nie znalazłeś potrzebnego materiału – napisz do nas. Nie zawsze mamy możliwość od razu odpowiedzieć na maila. Prosimy o cierpliwość, na pewno się odezwiemy.

 

Administratorem Twoich danych osobowych jest Małgorzata Moczulska.
Przetwarzam Twoje dane wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na pytanie zawarte w mailu skierowanym do mnie (podstawa przetwarzania danych to realizacja naszych prawnie uzasadnionych interesów administratora w postaci komunikacji z użytkownikami strony). Twoje dane będą przetwarzane nie dłużej, niż jest to konieczne do udzielenia Ci odpowiedzi, a po tym czasie mogą podlegać archiwizacji.

Podanie przez Ciebie danych jest dobrowolne, ale konieczne do tego, żeby odpowiedzieć na Twoje pytanie. Masz prawo do żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, a także prawo do przenoszenia swoich danych oraz wniesienia skargi do organu nadzorczego. Więcej informacji znajdziesz w Polityce prywatności.